Sivilce, akne, çil ve tüm lekelerinizden Aktif Karbon Maske İle kurtulmak artık mümkün!
Bu yazımda sizlere, değerli hastam Merve ile tedavi sürecimizden bahsedeceğim.


Merve hanımla tanışmamız tamamen bir tesadüften ibaret. Senelerdir gerek doktor yardımıyla gerek kendi başına lekelerinden kurtulmak için çözümler aramış.

Herşey, umudunu yitiren hastamın beni sosyal medya üzerinden tesadüfen görmesi ve yazmasıyla başladı. Ancak yazdıkları beni o kadar derinden etkiledi ki! Neredeyse akran olduğumuz bu güçlü kadını hayata yeniden döndürmek için savaş vereceğime söz verdim o an kendime. Ve başardım!

İlk olarak hastamızın bana yazdıklarını paylaşacağım sizinle. Bir insanın bu yazıyı okuduktan sonra ona yardım etmek istememesi için taş kalpli olması lazım!


- İyi geceler Sema hanım, öncelikle bu saatte sizi rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. Ancak benim senelerdir kurtulamadığım ve sebebi bilinmeyen bir hastalığım var. Yüzümde ve bedenimde karanlık ve geniş pigment lekeler ve sivilceler var. Yüzüm bakılamayacak halde ve kendimden çok utanıyorum. Denemediğim tedavi yöntemi kalmadı. Yaşım ilerledikçe baş etmem daha da zorlaşıyor. Şimdiye kadar defalarca aldatıldım ve inanın bir kadın olarak artık kendime hiç güvenim kalmadı. Bununla baş edecek gücü de kendimde bulamıyorum uzun zamandır. Ben bankacıyım; işimde, otobüste, sokakta insanlar bana hastalıklıymışım gibi bakıyorlar. Bazen durup kendime "Merve sen kusurlarınla varsın!" deyip motive etmeye çalışıyorum ama insanlar tarafından darbeler aldıkça bu durum çok zorlaşıyor!

Güzel ve genç bir kadının yıllardır bu şekilde yaşıyor olması beni inanın o kadar üzdü ki!

Hemen harekete geçmem gerekliydi! Önce Merve hanımdan fotoğraflarını istedim. Ne kadar meslektaşım varsa aradım. Bu tip hastaları daha önce tedavi ettiler mi? izlenmesi gereken yollar neler? vs. Ne yazık ki meslektaşlarım Merve hanım gibi bir hasta ile karşılaşmamışlardı. Merve hanıma bir umut olacağımı düşünüp, bir anda nasıl bir hata yaptım diye duraksadım kendi kendime.

Tüm bunlardan sonra Merve hanımı arayıp yardımcı olamayacağımı söylemek çok ağır geldi bana. Yapamayacaktım!

SAYFAYI ZİYARET ET

İnandığımız şeyler asla imkansız değildir!

Gücümü toparlayıp Merve hanımı aradım. Ve onun için çözümler araştıracağımı, onu bu hastalıktan kurataracağımı söyledim. Ve başaracaktım. Buna inandım.

Ancak bana söyledikleri sürekli içimi acıtıyordu!

"Ben her şeye hazırım. Bana onlarca doktor söz verdi. Tedavi edeceğine inandırdı. Ben sadece davetlere giderken rahatça abiye giyebilmek istiyorum. Yüzüme makyaj yaptığımda delik delik ve farklı renklerde kalmamasını istiyorum. Makyajımı sildiğimde aynaya bakabilmek istiyorum. Lekelerimden kurtulup özgür olmak istiyorum!"

Daha detaylı konuşmak için buluşmamız ve onu muayene etmem lazımdı. Ancak ben Almanya'da yaşıyorum ve burada görev yapıyorum. Onun için en kısa zamanda Türkiye'ye geleceğimi ve bana nasıl başladığını anlatmasını istedim.

"Lekelerim birkaç yıl önce başladı. İlk zamanlar fark etmedim bile, sonra çiller oluşmaya başladı. Sivilceler çıkıyor bende patlatıyordum. O dönem depresyona bağlı bir sıkıntı deyip önemsemedim ama 1 yıl içinde vücudumun kötüleştiğini gördüm ve doktora gittim. Ancak her gittiğimde umutsuzluk daha da arttı. 4 yıldır mücadele ediyorum. Evlilik planları yaptığımız erkek arkadaşım tarafından aldatıldım. Senelerdir yaşadığım sıkıntıları artık anlatacak gücüm bile kalmadı."

"Peki daha önceki tedavilerle ilgili bilgiler verir misin Merve? Bir de senden isteyeceğim bir kaç test ve vücüdunun fotoğraflarını çekip bana göndermen gerekli. En azından biraz araştırmalıyım."


İlk başlarda vitamin içtim, bir etkisi olmadı. Sonra farklı prosedürleri denedim. Yine olmadı. Bir dermatologa gittik ve korkunç bir şey olduğunu bana asla geçmeyeceğini söyledi. Sadece güneşlenmemi, bu sayede cilt renklerimin eşit olacağını söyledi. Ama lekelerde karardı, tenimde . Sürekli doktor arayışlarım devam etti. Ama nafile

Sonra annem güzellik salonuna götürdü. Lazer leke tedavisi önerildi. 5 ay boyunca gittim hiç bir şekilde etki etmedi. Sanki lekeler kalınlaştı gibi hissettim. Et bene dönüşecekler gibi...

Merve'nin sonuçları ve detaylı fotoğrafları geldikten sonra araştırmalara başladım.

İlk olarak meslektaşlarımla bir araya gelerek sonuçları değerlendirdik.

Bunun bir ilacı yoktu! "O halde neden yapmayalım" dedi Dr. Schol

Zaten sürekli tezler yazıp, Ar-Ge'ler yapmıyormuyduk?

Bizim alanımız olan bu konuyla ilgili neden yapmayacaktık ki? 5 dermatolog ile başladık araştırmalara. 2 aylık bir süre zarfında yığınla test ve laboratuvar sonucu, bitmek bilmeyen mesailerimiz bizi çok yormuştu. Üniversiteden öğrencisi olduğumuz, Prof. Dr. Krueger'den yardım istedik. Araştırmalarımız için büyük bir firmadan yatırım desteği almamızı sağladı. Maddi olarak biraz rahatladıktan sonra her şey bizim için daha da kolaylaşmıştı.

Merve ise sürekli bir gelişme olup olmadığını soruyordu. Bir süre projenin devamı için Merve'yi muayene etmeye İstanbul'a geldim. Bir arkadaşımın kliniğinde muayene ettim ve sonuç gerçekten beklediğimizden daha kötüydü.

 

Dr. Krueger'in de bilgi ve desteği ile projenin ilk temellerini atacak olan gelişme başlamıştı. Kükürt!

Dönüm noktamız olan kükürt üzerinde çalışmalara başladık. Vücuda hangi dozlarda ve hangi yan ürünlerle kullanmamız gerektiğini araştırdık.

Ve nihayet asıl sonuç Dr. Krueger'in desteği ile başladı ve bir cilt maskesi üretmeyi başardık.


Kükürtün vücut üzerinde çok fazla etkisi vardı, ve doğru dozda kullanmak gerekiyordu.

Maskeyi Merve'ye götüremeyecektim o yüzden kargo ile gönderdim ve kullanmaya başladı. Ancak ilk haftadan sonra etki görmeye başladık. Ama çok uzundu bu süre, amacımız daha kısa sürede daha etkili bir ürün geliştirmekti. Zaten beklediğimiz etkiyi de alamamıştık.

Hız kesmeden araştırmalarımıza devam ettik ve Sulphur'ün vücuda olan etkisi bu sayede gelişti. Gerekli dozajlar ve kullanım şekli için kimyagerlerden yardımlar aldık.

Tabi biz bu sonuca ulaşana kadar 9 farklı cilt maskesi elde ettik ve hepsi Merve'nin üzerinde denendi. Aslında bu tesadüf Merve'yi bir denek haline getirmişti. Ama bize güveniyordu.

Artık 7 ay geçmişti ve elde ettiğimiz son cilt maskesinden emindik. Merve'ye maskeyi kendim uygulamak için İstanbul'a geldim ve harika bir şekilde misafir edildim.

Yine arkadaşımın kliniğinde tedaviye başladık. Sabah ve akşam olarak günde iki kere, 1 hafta uyguladık ve sonuç inanılmazdı! Sadece 1 haftada lekelerin rengi ten rengine doğru dönmeye başladı.


Ben çoktan Almanya'ya dönmüştüm. 9. gün Merve'nin bana telefonda ağlayarak söyledikleri hala kulaklarımda!

"Sen inanılmaz bir kadınsın! Sana ömrümün sonuna kadar borçluyum, eski cildim yeniden benimle. Aynaya bakıyorum ve bir tane iz bile yok. İnanmıyorum Sanki bu rüya! (hıçkıra hıçkıra ağlıyor)...

Bu başarıyı elde etmek beni hem bir kadın hem de bir doktor olarak çok gururlandırdı. Bu güzel kadın artık tüm özgüveniyle bizimle olacaktı. Ekibimle ve bize destek verenlerle güzel bir yemek organize ederek başarımızı kutladık.

Ama hepimiz bunun burada kalmaması gerektiğini ve acilen bir yatırımcı bulup üretime geçmemizi ve insanları tedavi etmemiz gerektiğini konuştuk.

Almanya'da bu çok zordu. Çünkü Dr. Krueger bile bize yatırımcı bulurken çok zorlanmıştı.

Hemen Türkiye'de araştırmalara başladık. Bu konuda tabi ki Merve bize seve seve yardım etti. İstanbul'da bir çok üretici ve yatırımcı ile konuştuk. Sonunda bir üretici ve yatırımcı firma ile anlaştık. Projemizi sunduk...

Ancak daha fazla deneğe ihtiyacımız vardı. Çünkü yatırımcı firma için tek bir kişi yeterli değildi! Merve ile aynı sıkıntıyı yaşayan sadece 1 kişi bulabildik. Hastalık sınıfımıza bazı hastalıkları daha ekledik ve Almanya'daki yatırımcımızla testlere devam ettik

 

Üretici firmamızın kimyagerlerinin de desteği ile artık 16 kişilik bir ekip olmuştuk. Cilt Maskesi üzerinde 4 ay daha testler yaptıktan sonra istediğimiz sonucu deneklerimize uyguladık.

Gözlemlerimiz;

Sonuçlar harikaydı! Tüm bu sonuçlardan sonra firma destek vermeye başladı ve üretim sürecine başladık.

Firma tarafından 157 denek ile klinik araştırma sonucumuzu tamamen kanıtlamış olduk. Başarı oranımız %91'di. Tabi bu hastalık sınıfına göre de değişkenlik gösteriyordu.

Bu başarı bizim olduğu kadar Merve Bozkaya'nın da başarısıdır. Pes etmeyen, azimli ve inanan kadınları görmek bizlere daha da güven kazandırıyor. Neredeyse 2 yıla yayılan bu hikayeyi okuduysanız siz de asla pes etmeyin!

Başta bu projenin temeli olan Merve'ye, emeği geçen tüm ekibe, yatırımcılarımıza ve desteğini hep üzerimizde hissettiren Dr. Krueger'e teşekkürü borç bilirim. Sağlıcakla kalın.

Cilt Maskesini incelemek ve sipariş vermek isterseniz aşağıdaki linkten web sitemizi inceleyebilirsiniz. Sorularınız için yorum kısmında sizleri bekliyor olacağım.

 SİTEYİ ZİYARET ET

Yorumlar (893)

- 20:22Nermin Açıkal

10 yıldır yüzümde bu sorun var. Ama merve hanım kadar şiddetli değil. Bu yazıyı görünce sipariş verdim 4 kullanımda çok azaldı, gözlerime inanamadım. teşekkürler

- 09:35Neslihan Akbaba

Ben ürünü sivilcelerim için aldım. 1 haftada tamamen iyileşti. Ürün gerçek. Erasmus'la yurt dışında 1 yıl okudum. Orada da satılıyor. Ve ödül bile almış. Zaten ondan sonra başlamaya karar verdim. Orada daha pahalı zaten. Türkiye'de üretim yapıldığından burada daha ucuz. Blog harika. Ürünün bir hikayesi olması ayrıca bir çekti beni. İyileşen bir hastanız olarak teşekkürlerimi sunuyorum :)

- 11:21darling

annemin elindeki lekelerden asla kurtulamauycak sanırdım. ama ürün gerçekten işe yarıyo 4 günde lekelerin rengi kırılmaya başladı

- 19:45Nesibe Doğanay

10 yıldır yüzümde bu sorun var. Bir tülü geçmiyor. Yaşım ilerledikçe fazla umursamadım ama kızlarım bir çözüm bulmak istediler. En sonunda bunu denedim. Ve sadece 2 haftada tamamen geçti. Herkese tavsiye ederim

- 16:07Cemile Köksalan

böyle bi ürüne göre fiyatı da cok ucuz ben işe yaramayacagını dusunmustum acıkcası ama cok sasırttı, göğüs kafesimde ve sırtımda hem izler hem sivilceler vardı şimdi hiç biri yok. artık rahatca aynaya bakabiliyorum, yiğenimin düğününde giyeceğim elbisede artık özgüvenli olacağım teşekküğrler

- 16:54Nermin Solmaz

oğlum sayenizde lekelerinden kurtuldu. zorla sürdüm her akşam inanmadı bana güvenimi vboşa çıkarmadınız sağolum çok

- 19:52Gülbahaaar

ben çök şaşirdim hanimlar. bu kadar beklemiyodum. almanyada yaşıyorum ben de. orada piyasaya çikmadan buradan ald,m ben. sema hanim sayesinde ve tüm ekibine de çok tesekkür ederiz, kollarım bacaklarım sırtım berbatti, şimdi genç kizmişim gibi hissediyorum. sevgiler

- 02:55Nilay Köksal

babannem sizeçok dua etti, sürekli de ediyor. düğünümden sadece 1 ay önce kullanmaya başladık ve hiç bir iz kalmadı neredeyse. bu lekeler istanbul'un havasından çıkıyor, samsuna götürün beni der dururdu. artık demiyor sağolun :)

- 18:55Güler Mert

işe yarıyor, harika bi ürün çok memnun kaldım çoook teşekkürler :)

- 18:55Menekşeee

teşekkürler hızlıca sivilcelerimden kurtuldum çok mutluyummmm :) harika bir ürün doğum lekelmide kapadı, sema hanım harikasınız :*

- 11:09asosyalhatuun

ufak tefekti lekelerim ama rahatsız ediyordu beni. gerçekten şaşırdım nasıl 1 buçuk iki haftada gitti hepsi. teşekkürler Sema hanım. siz harika bir insansınız.

- 23:40meltem uzun

çillerim ömrümün sonuna kadar benimle sanırdım. size minnettarım. 20 günde hepsi yok oldu

- 05:36Aysun Kocabaş

beklentilerimin çok üzerinde bi merhem. 1 ay bile kullanmadım ben. bu kadar sene boşuna bu lekelerle yaşamışım ya. bir kaç kutu daha sipariş verdim. doğum lekelerini geçirdiğini okumamıştım keşke bilseydim bitmeden oralarada sürerdim.

- 11:02kıymet okçu

Uzun zaman aradım böyle bi ürün. çok tavsiye var bununla ilgili. hemen sipariş verip kullanacağım, çok heyecanlıyım

- 14:06Fatma Dikili

Lekelere karşı senelerce bir çok merhem kullandım. çok geç buldum, yine de çok şükür. emekli oldum evde oturuyorum, artık bana çok da lazım değil.. bunlar kızımın fotoğrafları bize yaramadı ona yarasın.

- 18:55Sevda Mutlu

herkese tavsiye ediyorum lekelere çok etkili, çok hızlı bir şekilde sonuç alıyorsunuz, sivilceleri de 1 gecede kurutup atıyor.

- 18:55Nihal Başak

ürün harika 1 gecede sivilcelerin hepsi yok oldu sihirli değnek değmiş gibi, teşekkürler

- 18:55Güler Mert

işe yarıyor, harika bi ürün çok memnun kaldım çoook teşekkürler :)

- 11:02sekeriii xxxx

o deneklerden bi tanesiyim :)

- 11:02kıymet okçu

sipariş veremedim yardımcı olur musunuz?

- 11:02cansu kırgız

Uzun zaman aradım böyle bi ürün. çok tavsiye var bununla ilgili. hemen sipariş verip kullanacağım, çok heyecanlıyım

- 18:55buseeee

nasıl sipariş vericem?

- 18:55Yadigar Ertunç

kızım sipariş vermiş o sivilcelerine ben ellerime kullandım 1 haftada çok azaldı hep ellerimi saklardım, bu ürün sayesinde sağlığıma kavuştum Allah razı olsun

- 18:55Melike Güner

sırtımda omuzumda güneş lekeleri vardı hepsi gitti yıllarca yazlıktaki kızlarla çözüm ararken bi maske bunu nasıl tedavi etti inanamadım teşekkürler

- 18:55Musa Korhan

çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim

- 18:55Fetane Kırgız

harika bi ürün çok hızlı etki etti 2 günde sivilcelerim %80 azaldı. Çoook çoook teşekkürler.

- 18:55hakan uğraş

memnun kaldığım bir ürün yüzümdeki lekeleri tamamen geçirdi. 1 ay kullandım sadece gece yatmadan sürdüm

- 18:55acemicadiii

cok hızlı etki etti çoook teşekkürler

- 18:55Kadirhan Köse

arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayın sitesine gidiyor zaten, siteden sipariş vere basın bilgileri doldurun bu kadar kolay


SAYFAYI ZİYARET ET