Tehlikeli İncelme

Yeni teknoloji ile üretilen korse, aşırı kullanımı bel bölgesinde dengesiz incelme yapabiliyor.

Kum saati şeklinde vücut hatları moda oldu. Instagram’ın yaygınlaşmasıyla bu akım çığ gibi büyüdü. Piyasada “On Form Korse” adı altında satılan bu korse sayesinde bölgesel incelme çok kolay oldu. Bu yeni nesil korsenin abartılarak kullanılmaması gerekir. Her şeyde olduğu gibi bunda da denge önemli.

"On Form Korse” olarak bilinen bu yeni incelme yöntemi hızla yaygınlaşıyor. Genç kızlar instagramda gördükleri modellere özenerek incecik belleri olsun istiyor. Bunu yoğun spor ve diyet yapmadan bir korse ile yapabileceklerini keşfetmeleri ile çok hızlı yaygınlaştı. Beraberinde bazı sorunları da getirdi. Kilo sorununu takıntı haline getiren genç kızlar korse kullanımını abarttı. Bel, kalça ve basenlerinde yeterli incelme ve toparlanma olduğu halde korseyi kullanmaya devam ettiler. Bununla beraber aşırı bel inceliği sorunu görülmeye başladı. Uzamanlar kilo sorununu takıntı haline getiren bu genç kızların acilen bir psikologdan destek almalarını öneriyor. “On Form” adı altında satılan bu korse nasıl bu kadar etkili oluyor? Onu diğer korselerden ayıran özelliklerini incelemeye karar verdik.

Resmi Sipariş Sitesi İçin Tıkla ->

ONFORM KORSE

Doğumdan Sonra Çok Hızlı Kilo Verdi ;

Sürekli basının ilgi odağı olan Kim Kardashian doğumdan sonra kilolarını nasıl hızlı verdiği merak konusuydu. Hızlı zayıflaması spor eğitmenlerini ve beslenme uzmanlarınınca tartışma konusu olmuştu. Neyse yönteminin açığa çıkması uzun sürmedi.

Yeni nesil korse ile kısa sürede kilo fazlalıklarından kurtulduğu anlaşıldı.

İnatçı bölgesel fazlalıklara birebir.

Bazen o kadar uğraştırır ki bizleri denemediğimiz diyet ve egzersiz programı kalmaz. Ama yine tam istediğimiz görüntüyü alamayabiliriz. Gerçekten sinir bozucu bir durum. İnatla karın, basen ve kalçadaki fazlalıkların varlığını sürdürmesi. On Form korse basen, karın bölgesini hızlıca şekle sokmak isteyenler için tasarlanmış. Etkisini çok hızlı bir şekilde gösteriyor. Hatta ilk kullanımda 1 beden küçülme sağlıyor. Bunu nasıl başardığını birlikte inceleyelim.

İlk giyimden itibaren kalça dikleşir ve daha alımlı görünüme kavuşur. Zamanla bu şekli doğal halini almaya başlar. Yapısında kullanılan hidrofilitesi yüksek lifler sayesinde ter emiciliği artırılmıştır. Üstelik bakımı da o kadar zor değildir. Hızlı bir şekilde kurur. Ütü gerektirmez.

ONFORM KORSE

Anında 1 Beden Küçültür

Bazı kıyafetler çekmecede öylece durur. Karın bölgesi fazlalıklar onları giymemize engel olur. Bir gün zayıflayınca tekrar giyebilmeyi hayal ederiz. ONFORM korse'nin yenilikçi tasarımından dolayı anında 1 beden küçülme sağlar. Zorlanarak giydiğimiz kıyafetlere daha kolay giymek mümkün olur. Bu hızlı etkisi bölgesel zayıflamada bir devrim gibi.

ONFORM KORSE

1. gün

ONFORM KORSE

3. hafta

ONFORM KORSE

4. hafta

ONFORM KORSE

6. hafta

6. Haftanın Sonunda İncecik Bel

On Form korseyi gönüllü olarak test eden Buse hanımın karın bölgesindeki incelme sıkılaşma şaşırtıcı.

“Özellikle karın bölgemdeki fazlalık ne yapsamda bir türlü kurtulamıyordum. Bu korsenin onları zorla hizaye getirmesi gerçekten çok keyifli :) ”

Resmi Sipariş Sitesi İçin Tıkla ->

Günlük Kullanıma Çok Uygun

İnsanı rahatsız etmez. Diğer sıradan korseler gibi kendinizi baskı altında hissetmezsiniz. Hareket kabiliyetinizi kısıtlamıyor. Nefes almakta zorluk çekmiyorsunuz. ONFORM korsenin kumaşı çok özeldir. Çok güçlü ve sıkılaştıcı özelliğe sahiptir. Esnek ve fonksiyonel tasarıma sahiptir. Bu sayede günlük kullanımda oldukça konforludur. Size kendinizi iyi ve rahat hissettirir.

ONFORM KORSE uygulama

Vücudu Kalıcı Şekle Sokuyor

ONFORM korseyi giydiğiniz andan itibaren sizi 1 beden küçültüyor. Toparlayıcı ve şekillendirici etkisi çalışmaya başlıyor. Seamless sistemi sayesinde her bölgeye farklı basınç iletiyor. Kullandıkça vücudu kalıcı şekilde şekle sokuyor. Tüm vücuda form kazandırıyor.

Poppoyu Dikleştirici Özel Tasarım

İlk kullanımda popoyu dikleştirir. Daha alımlı görünmesini sağlar. Poponuz adeta yer çekimine meydan okur. Zamanla bu formunu kalıcı şekilde kazanır.